20 هزار تومان تخفیف برای سبد خرید بالای 150 هزارتومان

درباره ما

فروشگاه اینترنتی برندینو
با سلام

با توجه به چالشهای سلامتی ایجاد شده برای اینجانب بخاطر نارسایی کبد، کلیه و صفرا و نیاز مبرم به استفاده از محصولات غذایی ارگانیک (به توصیه پزشکان) ما را بر آن داشت تا با عنایت به لطف خدا و علاقه شخصی و خانوادگی، فرهنگ غذایی خود را به فرهنگ اصیل ایرانی نزدیکتر کنیم و غذای سالم و ارگانیک همانند گذشته بدون شکر، بدون مواد افزودنی، بدون مواد نگهدارنده، اسید چرب بالا و ... تهیه و مصرف کنیم. اما فقدان محصولات مطمئن و قابل اعتماد، و تحمیل هزینه های زیاد و از طرفی وجود هنر و دانش روز در خانواده ما را به تولید محصولات برای مصرف شخصی سوق داد و در ادامه با توجه به استقبال دوستان و آشنایان عرضه عمومی با نام و نشان ناب آغاز گردید و در ادمه با ایجاد فروشگاه اینترنتی برندینو قوام یافت. و خدای مهربان را شاکریم که به پشتوانه حمایتهایش عرضه برخی از محصولات غذایی بصورت کاملا بومی و محلی با ایجاد شبکه همکاری مناسب در سطح کشور و بصورت محدود در خارج از ایران شکل گرفته است تا بتوانیم علاوه بر رفع احتیاجات خانواده، تا حد امکان نیاز افراد مشابه را نیز برآورده کنیم.
در حال حاضر عسل ناب و گرده زنبور عسل ناب، روغن شحم ناب، شیره انگور ناب، سمنو ناب، زعفران ناب، زرشک ناب و غیره از طریق فروشگاه برندینو به آدرس زیر در دسترس میباشد و بزودی محصولات دیگری نیز بصورت فصلی آماده عرضه خواهد بود.
با ورود به سایت میتوانید ضمن دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به خرید اقدام فرمایید.http://www.brandinoo.ir/
با خرید و معرفی ما به دوستانتان از ما حمایت می کنید و افراد دیگری را هم کمک می کنید که ممکن است در حال حاضر در شرایط چند سال گذشته من باشند.

ما براین باوریم که با لطف خداوند رنگین کمان و حمایتهای انجمنهای مختلف ازجمله انجمنهای حمایتگر زیست محیطی، علاقمندان و دوستداران محیط زیست، محصولات ارگانیک، مواد غذایی سالم، عاری از مواد شیمیایی و سموم دفع آفات نباتی تهیه و در اختیار افراد فرهیخته جامعه در سراسر جهان قرار دهیم، اما خوب میدانیم که این کار بسیار سخت بوده و جلب اعتماد مشتریان فهیم محصولات ارگانیک بسیار سخت تر. اما هر کاری با کمک همدیگر شدنی و لذت بخش است.
                                                   همه ما به غذای سالم نیازمند هستیم

فروشگاه اینترنتی برندینو ( تهیه، بسته بندی و توزیع محصولات ارگانیک)